Kültürel miras projeniz için en düşük maliyetli veya ücretsiz dijital araçlar için tek adresiniz olan Insites Toolkit’e hoş geldiniz. Her aracın ana özelliklerini ve faydalarını özetledik, böylece projeniz için en ilgi çekici olanı hızlıca gözden geçirebilir ve seçebilirsiniz.

Gelişmiş teknoloji, kapsamlı kodlama veya dijital becerilere sahip olmayan kişiler için giderek daha fazla kullanılabilir hale geliyor. Bu araçlar, mevcut en kullanıcı dostu ürünler olarak seçilmiştir ve bunları mümkün olduğunca çabuk öğrenip uygulayabilmeniz için video ve metin formatında adım adım kılavuzlara bağlantılar ekliyoruz.

Tanıttığımız araçlar, yeni kitlelerle iletişim kurmanın yanı sıra etkinizi artıracak yeni dijital ürünler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Teknolojinin tamamen yerleşik olduğu ve hayatımızın her alanında kucaklandığı bir dünyada, işletmelerinize ve organizasyonlarınıza sizi daha sürdürülebilir kılan daha çekici bir profil verebilirler.

Bu araç setinin geliştirmenizi sağlayabileceği proje türleri arasında sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, dijital miras oyunları, dijital turlar, podcast’ler ve videolar yer alır. Anlatacak bir hikayeniz varsa, bunu dijital olarak anlatmanıza ve satmanıza yardımcı olacak düşük maliyetli veya ücretsiz bir araç var.

Kılavuz ayrıca indirilebilir.

Araç Setini ihtiyaçlarınıza uygun bir zamanda ve yerde görüntülemek için aşağıdan indirmeniz veya çevrimiçi görüntülemeniz yeterlidir: